• Anyagmozgató / munkaelőkészítő

    Feladatok:

    • telephelyen belüli általános anyagmozgatási tevékenységek ellátása (villástargoncával, kézi emelő berendezésekkel, daruval)
    • termeléshez szükséges anyagok beszerzése, előkészítése
    • anyagok felhasználási (gyártás, szerelde) területre történő szállítása, előkészítése
    • segédanyag, alapanyag, félkész- és késztermék, hulladék mozgatása
    • üzemrész tisztán tartása
    • munkahelyi vezetők által kiadott feladatok végrehajtása

    Elvárások:

    • szakmunkás képesítés vagy érettségi
    • targoncavezetői jogosítvány
    • emelőgép-kezelői (OKJ) jogosítvány
    • B kategóriás jogosítvány
    • fizikai terhelhetőség
    • precíz, pontos, megbízható munkavégzés

    Előnyök:

    • ipari környezetben szerzett tapasztalatot

    Amit kínálunk:

    • 1 műszakos munkarend
    • stabil hátterű, családias hangulatú vállalati környezet
    • kiemelt bérezés és béren kívüli juttatási rendszer
    • szakmai fejlődési lehetőség

    Amennyiben vállalatunk ill. a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését Bolla Hajnalka menedzser asszisztensnek küldje meg pályázatát a következő címre:

    e-mail: bolla.hajnalka[kukac]jankovits.hu