• CNC esztergályos

    Feladatok:

    • CNC esztergagép önálló működtetése
    • Műszaki rajz alapján történő alkatrészgyártás
    • Megmunkáló programok írása/futtatása
    • Forgácsoló szerszámok előkészítése, beállítása, kezelése
    • Megmunkált alkatrészek ellenőrzése, mérése
    • Egyedi alkatrészek megmunkálása

    Elvárások:

    • Szakirányú végzettség (gépi forgácsoló végzettséggel rendelkező CNC esztergályos)
    • CNC eszterga programozásában szerzett gyakorlat
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Heidenhain vezérlő ismeretek
    • Kétműszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása

    Előnyök:

    • SE 520 numeric gépen szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • Stabil munkahely
    • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
    • Változatos és kreatív munka
    • Szakmai fejlődési lehetőségek

    Amennyiben vállalatunk ill. a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését Bolla Hajnalka menedzser asszisztensnek küldje meg pályázatát a következő címre:

    e-mail: bolla.hajnalka[kukac]jankovits.hu