• CNC marós

    Feladatok:

    • mikron CNC megmunkálóközpont (3 tengelyes) önálló működtetése
    • forgácsoló szerszámok előkészítése, beállítása, kezelése
    • megmunkált alkatrészek ellenőrzése, mérése
    • megmunkáló programok írása/futtatása
    • műszaki rajz alapján történő alkatrészgyártás
    • egyedi alkatrészek megmunkálása

    Elvárások:

    • szakirányú végzettség
    • CNC megmunkálóközpont programozásában szerzett gyakorlat
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Heidenhain vezérlő ismeretek
    • két műszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása

    Amit kínálunk:

    • tervezhető munkaidő
    • változatos munka
    • versenyképes fizetés
    • munkaruházat
    • bejárási támogatás
    • modern, tiszta munkakörnyezet
    • magán egészségügyi szolgáltatások
    • 24 órás balesetbiztosítás
    • oktatási programok, szakmai tréningek
    • dolgozói ötletek jutalmazása
    • iskolakezdési támogatás
    • munkatársak ajánlásáért juttatás
    • stabil hátterű, családias hangulatú vállalati környezet

    Amennyiben vállalatunk ill. a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését küldje meg pályázatát a következő címre:

    e-mail: kertesz.andrea[kukac]jankovits.hu