• Géptervező mérnök

    Feladatok:

    • egyedi eszközök, készülékek, gépek, berendezések, gyártósorok tervezése
    • alkatrészek gyártási rajzai, összeállítási rajzok
    • teljes műszaki dokumentáció készítése
    • mechanikus gépegységek, szerelősorok fejlesztése
    • gépalkatrészek, gépegységek tervezése, továbbfejlesztése

    Elvárások:

    • szakirányú végzettség (elsősorban gépészmérnöki)
    • minimum öt éves tervezői tapasztalat
    • nyílt és kreatív gondolkodás
    • Creo, Autocad szoftverek ismerete
    • képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
    • terhelhetőség, precizitás, megbízhatóság, rugalmasság
    • alkalmi kiküldetések, terepi munka vállalása

    Előnyök:

    • tervezői gyakorlat egyedi berendezések tervezésében
    • gyakorlati és tervezői fluid ismeretek
    • alkatrész gyártásban szerzett tapasztalat
    • angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete

    Amit kínálunk:

    • stabil munkahely
    • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
    • versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
    • változatos és kreatív munka
    • továbbképzési lehetőségek

    Amennyiben vállalatunk ill. a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését küldje meg pályázatát a következő címre:

    e-mail: kertesz.andrea[kukac]jankovits.hu