• Gyártástámogató technikus

    Feladatok:

    • aktív közreműködés a gyártási folyamatokban, gyártástervezésben, gyártás előkészítésben
    • folyamatok és alkatrészek naprakész nyomon követése, dokumentálása
    • gyártandó alkatrészek technológiai sorrendjének meghatározása, anyagválasztás
    • gyártásban lévő alkatrészek üzemen belüli mozgatása
    • kapcsolódó kooperációs gyártások koordinálása: ajánlatkérés, megrendelés, szállítási igények leadása
    • kapcsolattartás az alvállalkozókkal
    • szükség esetén rajzdokumentációk készítése

    Elvárások:

    • minimum középfokú, gépész végzettség
    • 3 év szakmai tapasztalat
    • műszaki rajzok, műszaki dokumentációk ismerete
    • fémmegmunkálási technológiák ismerete
    • MS Office felhasználói szintű ismerete
    • gyors, dinamikus munkavégzés, projektszemlélet
    • jó problémamegoldó képesség

    Előnyök:

    • Creo, Autocad tervezőprogram ismerete
    • CAD/CAM ismeretek
    • emelőgépes (targonca) jogosítvány

    Amit kínálunk:

    • változatos, kreatív munkakör
    • tervezhető munkaidő
    • szakmai fejlődési lehetőség
    • versenyképes fizetés
    • mobiltelefon
    • bejárási támogatás
    • modern, tiszta, klimatizált munkakörnyezet
    • magán egészségügyi szolgáltatások
    • oktatási programok, szakmai tréningek
    • dolgozói ötletek jutalmazása
    • iskolakezdési támogatás
    • munkatársak ajánlásáért juttatás
    • stabil hátterű, családias hangulatú vállalati környezet

    Amennyiben vállalatunk ill. a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését küldje meg pályázatát a következő címre:

    e-mail: kertesz.andrea[kukac]jankovits.hu