• Hidraulika projektmenedzser

    Feladatok:

    • hidraulikus rendszerek, vezérlések optimalizálása, karbantartása, átalakítása
    • hidraulikus gépek, berendezések, munkahengerek projektmenedzsmentje
    • tervezési, gyártási, javítási folyamatokban való részvétel
    • árkalkuláció, költségelemzés, árajánlat-bekérés
    • aktív kapcsolattartás a vevővel,társosztályokkal, kivitelezőkkel és hatóságokkal
    • projektek határidőre történő kivitelezése
    • projektelemzés (összefoglalók, dokumentációk készítése)

    Elvárások:

    • közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség
    • hidraulikus területen szerzett több éves gyakorlat
    • képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
    • ügyfélközpontú gondolkodásmód
    • jó elemző, tervező és problémamegoldó képesség
    • rendszerszemléletű gondolkodás, proaktivitás

    Előnyök:

    • tárgyalóképes nyelvtudás (angol és/vagy német)

    Amit kínálunk:

    • izgalmas, kihívásokkal teli, változatos, kreatív munkakör
    • versenyképes fizetés és egyéb béren kívüli juttatások
    • szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek
    • családias munkahelyi légkör

    Amennyiben vállalatunk ill. a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését Bolla Hajnalka menedzser asszisztensnek küldje meg pályázatát a következő címre:

    e-mail: bolla.hajnalka[kukac]jankovits.hu