• Munkavédelmi és környezetvédelmi referens

    Feladatok:

    A vállalat munkabiztonsággal, tűzvédelemmel és környezetvédelemmel kapcsolatos tevékenységeinek koordinálása, a vonatkozó előírásoknak való megfelelés biztosítása.

    Fő feladatok:

    • munka és tűzvédelemmel kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása, irányítása, felügyelete
    • munkavédelmi és tűzvédelmi oktatások megtartása
    • aktív részvétel az auditokon, területi bejárásokon, hatósági ellenőrzéseken
    • jogszabályi előírásoknak megfelelően kapcsolattartás a területileg illetékes hatóságokkal
    • munkaruhák, munkavédelmi eszközök kezelése, felügyelete, optimális szinten tartása

    További feladatok:

    • hulladékkezelés, hulladékgazdálkodás, veszélyes anyagok kezelése, hatósági adatszolgáltatás
    • együttműködés a környezetvédelmi szakértő céggel
    • aktív részvétel az ISO 9001 auditok folyamatában
    • részvétel az 14001 minősítés megszerzésének folyamatában

    Elvárások:

    • középfokú szakirányú képesítés
    • legalább 2 év szakmai tapasztalat
    • aktuális munkavédelmi és tűzvédelmi jogszabályok ismerete
    • önálló és megbízható munkavégzés, rendszerszemlélet
    • határozottság, kezdeményezőképesség és innovációs készség
    • felhasználói szintű MS Office ismeretek
    • B kategóriás jogosítvány

    Előnyök:

    • felsőfokú munkavédelmi és/vagy felsőszintű tűzvédelmi szakképesítés
    • angol vagy német nyelvtudás

    Amit kínálunk:

    • 4-6 órás vagy 8 órás munkaidő
    • izgalmas, változatos munkakör
    • tervezhető munkaidő
    • home office lehetőség
    • szakmai fejlődési lehetőség
    • versenyképes fizetés
    • mobiltelefon
    • bejárási támogatás
    • modern, tiszta, klimatizált munkakörnyezet
    • magán egészségügyi szolgáltatások
    • oktatási programok, szakmai tréningek
    • dolgozói ötletek jutalmazása
    • iskolakezdési támogatás
    • munkatársak ajánlásáért juttatás
    • stabil hátterű, családias hangulatú vállalati környezet

    Amennyiben vállalatunk ill. a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését küldje meg pályázatát a következő címre:

    e-mail: kertesz.andrea[kukac]jankovits.hu