• Projektmérnök

    egyedi gépgyártás területre

    Feladatok:

    • projektmenedzsment a tervezéstől az üzembe helyezésig
    • fejlesztési projektekben való részvétel
    • árkalkuláció, költségelemzés
    • aktív kapcsolattartás a vevővel, társosztályokkal, kivitelezőkkel
    • projektek határidőre történő kivitelezése
    • projektelemzés (prezentációk, összefoglalók, dokumentációk készítése)

    Elvárások:

    • felsőfokú műszaki végzettség (villamos- vagy mechatronikai mérnök)
    • egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat
    • képesség önállóan és csapatban történő munkavégzésre
    • ügyfélközpontú gondolkodásmód, együttműködő képesség
    • jó elemző, tervező és problémamegoldó képesség
    • rendszerszemléletű gondolkodás
    • B kategóriás jogosítvány

    Előnyök:

    • angol vagy német nyelvtudás

    Amit kínálunk:

    • izgalmas, kihívásokkal teli, változatos, kreatív munkakör
    • tervezhető munkaidő
    • szakmai fejlődési lehetőség
    • versenyképes fizetés
    • mobiltelefon
    • bejárási támogatás
    • modern, tiszta, klimatizált munkakörnyezet
    • magán egészségügyi szolgáltatások
    • oktatási programok, szakmai tréningek
    • dolgozói ötletek jutalmazása
    • iskolakezdési támogatás
    • munkatársak ajánlásáért juttatás
    • stabil hátterű, családias hangulatú vállalati környezet

    Amennyiben vállalatunk ill. a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését küldje meg pályázatát a következő címre:

    e-mail: kertesz.andrea[kukac]jankovits.hu