• Üzletfejlesztési menedzser

    Feladatok:

    • potenciális üzleti partnerek felkutatása bel- és külföldön, kapcsolatfelvétel, cégbemutatás
    • üzletépítés koordinálása, összehangolása
    • ügyfélkapcsolati részvétel az ajánlatadástól a szerződéskötésig
    • aktív kapcsolattartás a vevőkkel
    • részvétel a cég exportstratégiájának kialakításában, a végrehajtás irányítása
    • hozzájárulás a vállalat közép és hosszú távú növekedéséhez, profitabilitásához
    • főbb teljesítménymutatók meghatározása, piaci eredmények monitorozása, mérése és elemzése
    • piac-, versenytárs- és trendanalízis készítése, az ügyféligények folyamatos figyelemmel kísérése

    Elvárások:

    • felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban gépész, villamos vagy mechatronikai mérnök)
    • tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • iparban, hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
    • iparban szerzett kapcsolati tőke
    • 10-15 éves értékesítési tapasztalat
    • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
    • képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
    • ügyfélközpontú gondolkodásmód
    • jó elemző és problémamegoldó képesség
    • rendszerszemléletű gondolkodás, proaktivitás
    • B kategóriás jogosítvány
    • utazási hajlandóság

    Előnyök:

    • hidraulikus vagy egyedi gépgyártás területén szerzett tapasztalat
    • tárgyalóképes német nyelvtudás
    • észak-dunántúli lakhely

    Amit kínálunk:

    • izgalmas, kihívásokkal teli, változatos, kreatív munkakör
    • versenyképes fizetés és egyéb béren kívüli juttatások
    • szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek, szakmai utak
    • családias munkahelyi légkör
    • kötetlen munkaidő, részben home office-ban is végezhető tevékenység

    Amennyiben vállalatunk ill. a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését Bolla Hajnalka menedzser asszisztensnek küldje meg pályázatát a következő címre:

    e-mail: bolla.hajnalka[kukac]jankovits.hu