• Villamosmérnök

    programozás területre

    Feladatok:

    • a vállalat által fejlesztett és gyártott szerelő és tesztberendezések, egyedi gépek programozása
    • PLC, HMI, hajtásrendszerek programozása
    • termelésirányítási rendszerekkel történő kommunikáció programozása
    • meglévő ipari berendezések PLC programjának programmódosítása
    • részvétel az újonnan induló fejlesztési és gyártási projektekben
    • a projekthez kapcsolódó gyártási és végfelhasználói dokumentációk készítése

    Elvárások:

    • ipari vezérlések programozásában való jártasság, 3-5 éves gyakorlati tapasztalat
    • Siemens, Omron rendszerek ismerete
    • felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, mechatronikai mérnök, mérnök informatikus)
    • képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
    • jó elemző és problémamegoldó képesség
    • rendszerszemléletű gondolkodás, proaktivitás
    • B kategóriás jogosítvány
    • utazási hajlandóság
    • együttműködés, szabálykövetés

    Előnyök:

    • vizuális ellenőrzőrendszerek területén szerzett tapasztalat
    • Allen-Bradley vezérlés ismerete
    • robot programozási ismeretek
    • angol és/vagy német nyelv ismerete
    • méréstechnikai ismeretek

    Amit kínálunk:

    • izgalmas, változatos, kreatív munkakör
    • tervezhető munkaidő
    • szakmai fejlődési lehetőség
    • versenyképes fizetés
    • mobiltelefon
    • bejárási támogatás
    • modern, tiszta, klimatizált munkakörnyezet
    • magán egészségügyi szolgáltatások
    • 24 órás balesetbiztosítás
    • oktatási programok, szakmai tréningek
    • dolgozói ötletek jutalmazása
    • iskolakezdési támogatás
    • munkatársak ajánlásáért juttatás
    • stabil hátterű, családias hangulatú vállalati környezet

    Amennyiben vállalatunk ill. a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését küldje meg pályázatát a következő címre:

    e-mail: kertesz.andrea[kukac]jankovits.hu