• Villanyszerelő

    Feladatok:

    Ipari berendezések, célgépek gyártása során:

    • egyedi vezérlőszekrények építése, szerelése
    • egyedi célgépek, robotcellák, gépsorok villamos szerelése
    • gépek, egységek villamos karbantartása, javítása
    • helyszíni szerelések, beüzemelések támogatása

    Elvárások:

    • szakirányú végzettség (villanyszerelő szakmunkás vagy középfokú villamos végzettség)
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
    • jó elemző és problémamegoldó képesség
    • B kategóriás jogosítvány

    Előnyök:

    • ipari vezérléstechnikában, automatizálásban, valamint PLC rendszerekben való jártasság
    • tervrajzok és huzalozási rajzok olvasásában szerzett tapasztalat
    • pneumatikus rendszerek ismerete
    • angol és/vagy német nyelv ismerete

    Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
    • szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek
    • összetartó, fiatal csapat, modern munkakörnyezet

    A jelentkezés során kérjük feltüntetni az eddigi ipari vagy magán gyakorlati tevékenységeket.

    Amennyiben vállalatunk ill. a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését küldje meg pályázatát a következő címre:

    e-mail: kertesz.andrea[kukac]jankovits.hu